Kdo jsme

Ekisys Jindřichův Hradec

Naše společnost EKISYS spol. s r.o. byla založena 1.února 1999 jako nástupce sdružení podnikatelů Ekisys Jindřichův Hradec, které vzniklo v červnu 1995. Jsme středně velká stavební firma, která podniká v oblasti stavebních izolací, zateplení plochých střechzateplování fasád domů, izolace proti radonu. Realizujeme občanské staveb a provádíme rekonstrukce a opravy nejen panelových budov a bytových domů.

Revitalizace panelových domů

Specializujeme se na regeneraci panelových domů, nabízíme komplexní výstavbu na klíč. Rovněž provádíme sádrokartonářské práce, technické izolace parovodů, chladových rozvodů potrubí apod.

Kvalifikovaní pracovníci

Pro realizaci zakázek jsme personálně vybaveni kvalifikovanými pracovníky včetně vedoucích pracovníků, kteří jsou držiteli autorizací nutných pro vedení staveb dle nového stavebního zákona č.183/2006 Sb.

Certifikáty

V organizaci máme zaveden a je udržován systém managementu kvality odpovídající požadavkům EN ISO 9001 : 2008.

Naše společnost se maximálně věnuje pozornost i té nejmenší zakázce a se stejným nasazením realizujeme i velké projekty.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník.

Nejčastěji u nás hledáte: Zateplení stropu, ploché střechy, stavební firmy, zateplení fasád, zateplení střechy, izolace střech, revitalizace panelových domů, zateplování fasád, zateplovací systémy, vodotěsné izolace, zvuková izolace.

Platný výpis z Obchodního rejstříku.

Občas nás nesprávně hledáte jako Ekysis.

Oblast působnosti: celá ČR

V případě zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonicky.