Izolace proti radonu, izolace proti vodě a zemní vlhkosti

Radon je jako prvek přirozeně přítomný v našem životním prostředí a v malých koncentracích je zdraví neškodný. Při kombinaci zvýšené teploty a špatně zajištěného odvětrávání má však tendenci pronikat z vnějšího prostředí dovnitř místností, kde pak ve vyšších koncentracích negativně působí na organismus, v hraniční situaci dochází i k vnitřnímu ozařování plic a rozvoji závažných onemocnění. Nebezpečný je zejména dlouhodobý pobyt v takto zasaženém prostředí. Zákon dbá a přesně vymezuje bezpečné limity, které musí každá stavba splňovat. Na základě přesného rozboru je možné stanovit ideální formu ochrany proti radonu provedením izolace proti radonu a tím zajistit bezpečné a zdravé prostředí.

Návrh a realizace pro nové i starší objekty – Izolace proti radonu, izolace proti vodě

Při stavbě nového objektu vám nabízíme měření, návrh i realizaci izolace proti radonu přesně podle platných předpisů. Využíváme nemodernější materiály, které působí jako dokonalá a trvalá ochrana, navíc posilují další vlastnosti podkladu. Speciální fólie dokáží účinně odvádět radon z interiéru, brání jeho pronikání a hromadění v místnosti. Posilují také ochranu proti pronikání vlhkosti nebo rozvoje plísně.

Izolace proti radonu nepředstavuje nákladnou investici, pro využití objektu je však zásadní. S dlouholetou zkušeností se zabýváme izolacemi, dokážeme vám poradit a doporučit vhodné materiály i způsob provedení. Vždy dbáme na pečlivé zpracování. Zajistíme i opravy nebo nová řešení pro starší stavby. Kdykoli se na nás můžete obrátit, přiblížíme vám technické detaily a možnosti ochrany vašeho domu.

V případě zájmu o podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky.